skyn

Skyn, tai Lifestyles sukurta prezervatyvų grupė. Pirmiausia, SKYN prezervatyvai išsiskiria tuo, jog nėra pagaminti iš įprasto latekso – jie yra gaminami iš polisopreno, kuris prezervatyvų pasaulyje yra revoliucinė žaliava. Iš šios medžiagos pagaminti prezervatyvai išsiskiria tuo, jog lytinės sueigos jautrumas bei natūralumas būna žymiai padidėjęs. Veikiausiai būtent dėl šių priežasčių, atliktos klientų apklausos metu net 97 procentai SKYN vartotojų atsakė, jog rekomenduotų šiuos prezervatyvus kitiems žmonėms.

 

Kas yra polisoprenas?

Polisoprenas yra medžiaga, kuri ganėtinai kardinaliai skiriasi nuo įprasto latekso. Polisopreno molekulės, lyginant su įprastu lateksu, visiškai skiriasi, kas suteikia revoliucinių savybių iš šios medžiagos pagamintiems prezervatyvams. Svarbiausias šios medžiagos aspektas yra tai, jog ji suteikia žymiai daugiau natūralumo su prezervatyvu atliekamam lytiniam aktui, o tai leidžia patirti žymiai didesnį malonumą. Svarbu paminėti ir tai, jog didesnį jautrumą suteikianti medžiaga nepablogina prezervatyvų kokybės, todėl jų tvirtumas lytinio akto metu yra praktiškai garantuotas.

Kas paverčia SKYN prezervatyvus išskirtiniais?

Kaip jau tikriausiai supratote, pagrindiniu SKYN prezervatyvų išskirtinumu galime laikyti medžiagą, iš kurios jie yra pagaminti – polisopreną. Vis dėlto, taip yra ne tik didesnio jautrumo naudojant prezervatyvus, pagamintus iš šios žaliavos – polisoprenas yra naudingas ir dėl to, kad jis nesukelia alergijos, kurią dalis žmonių patiria nuo prezervatyvų, kurie yra pagaminti iš latekso.

Ar iš polisopreno pagaminti prezervatyvai apsaugo nuo apvaisinimo taip pat gerai kaip prezervatyvai, kurie yra pagaminti iš latekso?

Yra pakankamai nemažai žmonių, kurie renkasi įprastus – iš latekso pagamintus prezervatyvus, ir tai daro tik dėl to, jog neturi pakankamai informacijos apie prezervatyvų, pagamintų iš polisopreno, kokybę. Galime jus apsaugoti nuo visų dvejonių šiuo aspektu, kadangi yra tyrimais įrodytas faktas – polisoprenas nuo apvaisinimo apsaugo ne ką blogiau nei lateksas. Tai sukombinavus su didesniu jautrumu, kurį suteikia iš polisopreno pagaminti SKYN prezervatyvai, tampa akivaizdu, jog jie yra vienas iš geriausių pasirinkimų prezervatyvų tarpe.

Kokios yra SKYN prezervatyvų rūšys?

SKYN prezervatyvų grupę sudaro kelių rūšių prezervatyvai – SKYN Original, SKYN Extra LubricatedSKYN Intense Feel ir kiti. SKYN prezervatyvų galite įsigyti daugiau nei 60-yje skirtingų pasaulio valstybių – tarp jų yra ir Lietuva. Šiuos prezervatyvus galite įsigyti ir iš atsargus.lt paspausdami čia.

Koks lubrikantas yra naudojamas SKYN prezervatyvams sutepti?

SKYN prezervatyvų sutepimui yra naudojamas aliejinis lubrikantas. Kalbant moksliniais terminais, yra naudojamas polidimetilsiloksanas, kuris prezervatyvų gamybos industrijoje yra išties dažnas kompanijų pasirinkimas. Per ilgą šios medžiagos naudojimo kaip lubrikanto istoriją, buvo įrodytas jo patikimumas, todėl šis lubrikantas šiomis dienomis yra ne tik vienas iš populiariausių, bet ir vienas iš patikimiausių pasirinkimų. Svarbu paminėti ir tai, jog šis lubrikantas yra be spermicidų.

Ar SKYN prezervatyvuose yra naudojami konservantai arba parabenai?

Dar vienu SKYN prezervatyvų privalumu tampa tai, jog juose nei konservantai, nei parabenai, nėra naudojami.

Komentarai

Jūsų el. paštas neviešinamas. Būtini laukeliai pažymėti - *

Galite naudoti HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

IšvalytiSiųsti