PasantePasante nėra gerai žinomas vardas Lietuvoje, tačiau tai pamažu tampa vis didesniu fenomenu pasaulinėje prezervatyvų rinkoje, kurioje Pasante vardas yra minimas vis dažniau. Būtent su šia kompanija bei jos atliekama veikla šiandien jus supažindinsime kiek plačiau.

Kas yra Pasante?

Pasante – tai nepriklausomas Didžiosios Britanijos prezervatyvų gamintojas, savo gaminius eksportuojantis į daugiau nei 60 valstybių visame pasaulyje. Pasante, skirtingai nei daugelis kitų prezervatyvų gamintojų, nedaro visko tik dėl pinigų – ši kompanija yra šeimos verslas, kurio vadovai nesikeičia iki pat šiol. Kompanijos vadovai viešai deklaruoja, jog pagrindinis jų tikslas yra užtikrinti maksimalią gaminamų prezervatyvų kokybę, tuo pačiu palaikant idėją, jog jie dirbą ne dėl naudos sau, bet ir dėl naudos kitiems. Panašu, jog tokie pareiškimai yra teisingi – Pasante gaminami prezervatyvai išsiskiria išties aukšta kokybe.

Ką konkrečiai ši kompanija gamina?

Pagrindinis kompanijos gaminių spektras yra lubrikantai bei prezervatyvai. Būtent pastaraisiais kompanija labiausiai ir išsiskiria – šie kompanijos gaminiai be jokių problemų atlieka reikalingus patikrinimus, puikiai atitikdami pasaulinės prezervatyvų rinkos standartus, kas leidžia garantuoti maksimaliai aukštą gaminių kokybę visiems Pasante prezervatyvų naudotojams.

Kuo dar išsiskiria Pasante?

Pirmiausia, Pasante kompanija išsiskiria tuo, jog ji daro absoliučiai viską, kad užtikrintų maksimaliai aukštą teikiamų paslaugų kokybę. Tai atsispindi ne tik kompanijos gaminių kokybėje, tačiau ir kompanijos suteikiamomis sąlygomis pristatant gaminamas prekes užsakovams – užsakinėjant kompanijos gaminius valstybėse, kuriose Pasante yra įkūrusi savo štabus, atsakingi žmonės pasirūpina jūsų užsakytų prekių pristatymu tiesiai į namus, kas yra ypač patogu.

Komentarai

Jūsų el. paštas neviešinamas. Būtini laukeliai pažymėti - *

Galite naudoti HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

IšvalytiSiųsti