EXS logotipas

EXS prezervatyvai yra LTC Healthcare linijos produktas. Jie, orientuodamiesi į įvairių sekso prekių, tarp kurių yra ir prezervatyvai, gaminimą siekia, kad produkcija būtų pačios aukščiausios rūšies. Todėl nuolatos ieško naujų sprendimų. EXS prezervatyvai rinkoje yra nuo 1993 metų. Iki šiol jie atrado ne vieną nišą, kurioje yra išskirtiniai ir toliau tobulėja. O saugumą užtikrina aukščiausio lygio technologijų pagalba tikrinama prezervatyvų kokybė.

Nauji sprendimai

EXS pasižymi savo dizaino sprendimais. Tai apima ne tik originalias pakuotes, bet ir pačių prezervatyvų kūrimą.

Siekiant, kad seksas būtų dar malonesniu (nepamirštant saugumo), prezervatyvų rezervuarėliai sukurti taip, kad ne tik sukauptų spermos sankaupas ir ji neišsilietų, bet ir papildomai stimuliuotų partnerę.

Sprendžiant malonumo klausimus, EXS nusprendė sumažinti laiko tarpą, kurio metu yra maunamas prezervatyvas. Apklausos parodė, kad  daugumai žmonių pati nejaukiausia ir nemaloniausia akimirka, kai reikia jį užsidėti. Siekiant sumažinti šį tarpą, kad niekas nemaišytų malonumo, EXS pasiūlė naują prezervatyvų dizaino sprendimą.

Patikimumas ir malonumas

Malonumą garantuoja ne tik aukščiau išvardintos priežastys, nauji sprendimai, bet ir silikoninis lubrikantas, kuriuo prezervatyvai lubrikuoti. Palengvintas slydimas, malonesnė sueitis ir trintis suteikia tolygų malonumą abiems partneriams.

Komentarai

Jūsų el. paštas neviešinamas. Būtini laukeliai pažymėti - *

Galite naudoti HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

IšvalytiSiųsti