Durex logotipasDurex – Dėl vietos po saule kovoja dešimtys prezervatyvų gamintojų, bandančių išsiskirti tiek inovatyviomis idėjomis, tiek aukšta kokybe, tiek ir prieinamomis kainomis. Vis dėlto, vargu, ar kam gali pavykti pasiekti pačią šios rinkos viršūnę, kadangi joje šiuo metu karaliauja kompanija, kurios lyderiavimu abejoti neleidžia jos gaminių milžiniškas populiarumas visame pasaulyje – tai yra Didžiosios Britanijos prezervatyvų gamintojas Durex.

Peržiūrėkite parduodamus durex prezervatyvus arba skaitykite plačiau apie Durex..

PasantePasante nėra gerai žinomas vardas Lietuvoje, tačiau tai pamažu tampa vis didesniu fenomenu pasaulinėje prezervatyvų rinkoje, kurioje Pasante vardas yra minimas vis dažniau.

Peržiūrėkite parduodamus pasante prezervatyvus arba skaitykite plačiau apie Pasante..

skynSKYN, tai Lifestyles sukurta prezervatyvų grupė. Pirmiausia, SKYN prezervatyvai išsiskiria tuo, jog nėra pagaminti iš įprasto latekso – jie yra gaminami iš polisopreno, kuris prezervatyvų pasaulyje yra revoliucinė žaliava. Iš šios medžiagos pagaminti prezervatyvai išsiskiria tuo, jog lytinės sueigos jautrumas bei natūralumas būna žymiai padidėjęs. Veikiausiai būtent dėl šių priežasčių, atliktos klientų apklausos metu net 97 procentai SKYN vartotojų atsakė, jog rekomenduotų šiuos prezervatyvus kitiems žmonėms.

Peržiūrėkite parduodamus SKYN prezervatyvus arba skaitykite plačiau apie SKYN..

EXS logotipas

EXS prezervatyvai pradėjo savo rinkos ieškoti 1993 metais ir ją tikrai rado. Gal jie nėra itin populiarūs Lietuvoje, bet užsienyje įvertinti ir pamėgti. Jų dizainas leidžia ne tik saugiau mėgautis seksu, bet ir padeda suteikti partnerei daugiau malonumo. Dėl silikoninio lubrikanto EXS prezervatyvai slysta lengviau ir leidžia labiau atsipalaiduoti. Atsipalaidavimas – būtent šio pojūčio ieško EXS gamintojai, todėl pasistengė sukurti juos tokius, kad ir dedantis sugaištumėte mažiau laiko…

Peržiūrėkite parduodamus EXS prezervatyvus arba skaitykite plačiau apie EXS

ON Clinic

ON gamintojai teigia, kad jų didžiausias siekinys yra kokybė. Dedikuodami visas savo jėgas būtent šiam teiginiui jie užsitikrino pagarbą ir gerą vardą tarptautinėje rinkoje. Jų filosofija remiasi produktų inovacijomis ir, žinoma, dar kartą, kokybe.

Peržiūrėkite parduodamus ON prezervatyvus arba skaitykite daugiau apie ON

MOJO logotipas

Galbūt apie Mojo dar negirdėjote, bet tikrai vertėjo! Mojo apsisaugojimo priemonės pradėtos kurti norint pripratinti jaunimą naudotis prezervatyvais. Todėl jie inovatyvūs, patrauklūs ir, žinoma, saugūs. Prezervatyvai orientuoti į 16 – 30 metų jaunimą. Tačiau ir vyresniems jie gali palikti neišdildomą įspūdį.

Peržiūrėkite parduodamus MOJO prezervatyvus arba skaitykite plačiau apie MOJO

MAES logotipas

Mates reputacija, kaip saugių ir patikimų prezervatyvų, nėra atsitiktinė. Tai ilgo ir kruopštaus darbo, siekiant ištobulinti tai, ką siūlo savo pirkėjams ir naudotojams. Visa tai: griežtas gaminimo proceso prižiūrėjimas, atsakingas testavimas ir kokybės užtikrinimas. Toks perfekcionizmas negalėjo likti nepastebėtas, todėl MATES – pripažinti ir patentuoti prezervatyvai.

Peržiūrėkite parduodamus MATES prezervatyvus arba skaitykite daugiau apie MATES

VITALIS logotipas

Aukščiausia kokybė – štai ko siekia VITALIS prezervatyvų gamintojai. Tai atsakinga priežiūra kiekviename produkcijos gaminimo žingsnyje. VITALIS užtikrina saugų seksą be nemalonių pasekmių.

Peržiūrėkite parduodamus VITALIS prezervatyvus arba skaitykite daugiau apie VITALIS