seksas palapinėje

Pirmas kartas mylintis yra šiek tiek stresinė situacija tiek vaikinams, tiek merginoms. Pirmiausia, norima pajusti tą malonumą ir palengvėjimą po jo, antra, norisi pateisinti savo vyro statusą ir patenkinti merginą. Nurimkite, ne viskas taip sudėtinga, bet ne taip ir paprasta, kaip atrodo.

Pirmiausia, pirmas kartas tuo ir pasižymi, kad nėra praktikos, todėl ne viskas gali vykti taip, kaip įsivaizduojama. Žinoma, įvairūs filmai, literatūra, aplinkinių istorijos verčia manyti, kad viskas labai paprasta ir tiesiog privalai pajusti pilną malonumą. Tačiau tiesa tokia, kad pirmą kartą viskas gali įvykti taip greitai, kad nelabai suprasi ką tiksliai jautei. Ir tai visiškai normalu.

Masturbacija ir ejakuliacijos atitolinimas

Normalu, kad dabar jauni vyrai pažįsta savo kūną. Moksliškai nustatyta, kad masturbacija – visiškai normalus ir sveikas dalykas, kuris net rekomenduojamas, pavyzdžiui, suaugusiems vyrams, kurie ilgą laiką neturi lytinių santykių.

Tokia veikla ruošia organizmą naujam potyriui – sueičiai su moterimi, kai susijaudinimas gali būti toks stiprus, kad po kelių judesių įvyks ejakuliacija. Masturbacijos metu mokomasi sulaikyti susijaudinimą ir pažinti, kuri vieta stimuliuojant yra jautriausia. Pavyzdžiui, patiriama, kaip galima sulaikyti ejakuliaciją, kai to norima.

Ejakuliacijos atitolinimas propaguojamas, kai partnerė negali patirti orgazmo taip greitai, kaip vyras. Mylintis pirmą kartą nelabai tikėtina, kad gali pavykti save suvaldyti tiek, kiek norėtųsi. Tačiau, pažinus savo kūną ir organizmo reakciją tikrai įmanoma bent šiek tiek valdyti savo potyrius.

Apsauga

Kaip naudotis prezervatyvu

Ruošiantis pirmam kartui ir jam atėjus nepamirškit apsaugos. Taip jau priimta mūsų visuomenėje, kad tikimasi, jog apsauga, kai kalbama apie prezervatyvus, pasirūpina vyrai. Galbūt dėl to, kad tai priemonė, kuri naudojama vyrų. Žinoma, esama moterų ir merginų, kurios taip pat nešiojasi prezervatyvus, tačiau geriau būti apsirūpinus nei po to gailėtis. Be to, jie neužima daug vietos ir yra patogūs nešiotis.

Prezervatyvai yra apsauga ne tik nuo nėštumo, bet ir nuo lytiniu keliu plintančių ligų. Nesvarbu, kad pasitikite savo partnere ar jai ir jums pirmas kartas – naudokitės prezervatyvais. Pernelyg nepasitikėkite savo jėgomis galvodami, kad laiku ištrauksite ir nebaigsite viduje, nes pažįstate savo kūną masturbacijos dėka. Sueities metu susijaudinimas bus daug malonesniu ir dirgins visiškai kitaip – negalėsite taip lengvai, kaip įpratę, savęs kontroliuoti.

Prezervatyvų naudojimas

Prezervatyvą, kai vyksta įžanga, geriausiai laikyti netoli savęs. Tam, kad kol jo bus ieškoma ir dedamasi (kas irgi užtrunka laiko) mergina ar pats vaikinas neprarastų susijaudinimo. O be jo arba nebus malonu, arba nieko neįvyks išvis.

Elmentariausios prezervatyvo naudojimo taisyklės:

1. Penis turi būti visiškoje erekcijoje.

2. Rezervuarėlis, esantis prezervatyvo galvutės viršuje, turi būti išsišokęs į viršų.

3. Prezervatyvas turi išsivynioti lengvai, padedant pirštam (kitaip jis dedamas ne iš tos pusės – jei taip nutiko, nenaudokite to paties).

4. Prezervatyvas turi glaudžiai prisitaikyti prie penio, be jokių oro kišenėlių.

5. Po visko prezervatyvą nuimti dar tada, kai yra erekcija, užrišti ir išmesti į šiukšlių dėžę.

Išsamesnę naudojimo instrukciją rasi čia.

Kaip patenkinti merginą. Arba kaip TAI daroma

Pirmas kartas vaikinams

Merginos patenkinimo klausimas tampa svarbiu vos pradedama galvoti apie seksą. Žinoma, čia veikia vyriškumo stereotipai. Tačiau niekas neneigia, kad nereikia pasistengti, kad ir moteriai būtų malonu mylėtis.

Kalbant apie tai, kaip patenkinti merginą, svarbiausia – jos susijaudinimas. O pastarąjį geriausiai sukelia ir iki įsiskverbimo išlaiko įžanga į seksą ir jos technika. Kiekviena mergina turi erogeninių zonų (tačiau yra ir tokių merginų, kurių tos vietos neaudrina. Jų labai mažai, bet verta žinoti). Tai merginos krūtinė ir klitorius. Stimuliuojant šias vietas bus užtikrintas susijaudinimas, o tai leis lengviau įsiskverbti – merginos kūnas mažiau priešinsis.

Krūtinės stimuliavimas apima tiek visos krūtinės lietimą, labiau įsiaudrinus gniaužymą, tiek spenelių lietimą, bučiavimą. Žinoma, viskas yra individualu nuo kiekvienos moters – bandant pajuntama iš moters kūno reakcijos jai patinka ar ne.

Klitorius yra maža kūno dalis moters tarpkojyje. Jo lietimas stipriai stimuliuoja moterį ir leidžia jai susijaudinti. Egzistuoja klitorinis orgazmas, kurį moterys pajunta vien jo stimuliavimo dėka, todėl šios kūno dalies tikrai nevertėtų nuvertinti.

Moters lytiniai organai ir klitorius atrodo taip:

Pirmas kartas vaikinams

Žinoma, susijaudinimo būsenoje visas kūnas tampa erogenine zona. Tačiau jei mergina yra įsitempusi ir nesijaučia saugiai – ją sujaudinti ir priversti atsipalaiduoti bus sunkiau. Šiuo atveju reikia pasitelkti emocijas ir saugumo jausmo sukūrimą. Nes lygiai tiek, kiek vaikinui norisi gerai pasirodyti per savo pirmą kartą, to nori ir mergina.

Įsiskverbimas vyksta patogioje pozicijoje. Tik pradėjus mylėtis geriausia išbandyti klasikinę, abiems partneriams patogią, misionieriaus pozą, kai vaikinas guli merginai tarp kojų viršuje, o mergina apačioje praplėtusi savo kojas.

Neskubėk. Įsiskverbimas neturi būti skubotas – mergina turi būti pasiruošusi ne tik dėl malonumo, bet ir trinties, kuri gali pakenkti prezervatyvui. Be to, toks skverbimasis bus malonesnis ir leis pajusti didesnę jausmų amplitudę. Jei merginai trūksta drėgmės ir dėl to skverbtis skausminga abiems ar vienam iš partnerių – patariama panaudoti lubrikantą. Tai ne apsaugos priemonė, tačiau padedanti sekso metu.

Sakoma, kad judesiai jau yra įgimti. Negalima to nei paneigti, nei patvirtinti tačiau žinome, kad visi kas mylisi, mylėtis moka ir be pamokų. Tiesiog belieka pasirinkti greitį, intensyvumą ir gylį. O tai jau abiejų partnerių malonumo reikalas.

Jausmai

Nerimauti visiškai normalu. Tačiau atmink, jei tai pirmas kartas tau ir tavo merginai – abu nerimaujate vienodai. O jei tavo partnerė jau yra patyrusi daugiau nei tu – ji padės tau. Ir tai tikrai vyks ne iš gailesčio, bet dėl to, kad ir pati norės pasimėgauti aktu. Plius, įgausi patirties.

O jei merginai pirmas kartas – bus šiek tiek sudėtingiau, nes jaudulys ją gali sukaustyti – gali būti sunku įsiskverbti. Turėk omenyje, kad taip būna – tai ne tik tavo atsakomybė, bet ir jos būsena, kai negali atsipalaiduoti. Todėl padėk jai ir nesijausk nesmagiai, kad kažkas nepavyksta būtent tau.

Dar kartą – nerimauti ir jaudintis yra natūralu. Tačiau jei naudojama apsauga ir atkreipiamas dėmesys į aplinkybes – pirmas kartas tiesiog negali būti nenusisekęs.

Dažniausiai kylantys klausimai
Kaip užsidėti prezervatyvą
Kaip užsidėti prezervatyvą
Kada laikas pirmam kartui
Ar jau laikas pirmajam kartui?
Prieš ir po pirmojo karto
Prieš ir po pirmojo karto
Kaip atsipalaiduoti pirmojo karto metu
Kaip atsipalaiduoti ir sumažinti skausmą pirmojo karto metu
Pirmo karto istorijos, kurios gali sudominti