Nekaltybės praradimas merginoms dažnai yra ne tik emociškai svarbus, bet ir gąsdinantis, sudėtingas ir fiziškai skausmingas procesas. Negalima sakyti, jog skausmas pirmą kartą besimylint tėra mitas – nekaltybės praradimas gali būti skausmingas. Tai elementaru, nes susiduriama su naujais pojūčiais tiek emociškai, tiek fiziškai. Galbūt visiškai skausmo išvengti nėra įmanoma, tačiau jį sumažinti tikrai galima.Prieš ir po pirmojo karto

Siekiant, kad pirmasis kartas merginoms netaptų baisiu atsiminimu, pateikiame informaciją, kuri gali padėti tą skausmą sumažinti.

Prieš užsiimant seksu

Pirmas žingsnis – susidraugaukite su savo seksualiąja puse, tai yra atsipalaiduokite ir pasitikėkite savimi. Labai dažnai merginoms didžiausia kliūtimi šioje vietoje tampa ne kas kitas, o jos pačios. Nepasitikint savo kūnu bei abejojant savo seksualumu, morališkai lytiniams santykiams pasiruošti yra praktiškai neįmanoma. Tokia situacija sukelia pakankamai didelių sunkumų prieš mylėjimąsi, jo metu ir po. Todėl nenorint, kad pirmasis kartas asocijuotųsi su fiziniu skausmu bei moraline našta – tinkamai jam pasiruoškite, susidraugaukite su savo kūnu. Kaip tai galite padaryti?

  • Ieškokite informacijos apie savo kūno reakciją susidūrus su lytiniu potraukiu ar santykiais. Tai leis geriau jį pažinti. Pavyzdžiui, iš pradžių ganėtinai keistai galėję atrodyti tam tikrų kūno dalių pakitimai taps suprantama reakcija į vienokią ar kitokią situaciją – pavyzdžiui, krūtų spenelių sustandėjimas, maudimas papilvėje ar pn. Tai natūralūs pojūčiai, kai moteris jaučiasi sujaudinta. Nereiktų jų bijoti.
  • Taip pat, ypač svarbu suprasti realią pirmojo karto reikšmę pačiai merginai. Tikrai verta perskaityti bent keletą straipsnių, kuriuose nekaltybės praradimas apžvelgiamas iš psichologinės pusės. Tai leis žymiai geriau morališkai pasiruošti šiam žingsniui bei suprasti, ar tikrai to norite.

Kam to reikia? Pasitikint savimi, numanyt, kaip kūnas gali reaguoti į prisilietimus tiesiog jausitės atsipalaidavusi ir užtikrinta. Atpalaiduoti raumenys nebus tokie įsitempę todėl ir pirmasis skverbimasis nebus toks skausmingas.

Apsilankymas vaistinėje

Rekomenduoja apsilankyti vaistinėje, kad vaistininkas patartų, kokių priemonių jums gali prireikti – joje galima rasti nemažai priemonių, kurios palengvintų pirmojo karto patirtį. Pavyzdžiui, lubrikantas. Ši priemonė sumažina trintį lytinės sueigos metu, taip išvengiama skausmo. Žinoma, jo reikia ne visada ir juo labiau, ne visada jis yra po ranka. Turėkite omenyje, kad geriausią lubrikantą išskiria jūsų kūnas, kai jis jaučiasi pasiruošęs mylėjimuisi. O tam tereikia tinkamų sąlygų – atsipalaidavimo ir noro.

Prieš ir po pirmojo karto

Kita, labai svarbi ir esminė priemonė, yra prezervatyvai. Dažnai jauni žmonės, kurie nusprendžia pradėti lytinį gyvenimą, vengia kontraceptinių priemonių. Jie teigia, kad šitaip išreiškia pasitikėjimą vienas kitu. Tačiau toks požiūris tereiškia nebrandumą ir didelę riziką. Prezervatyvai yra būtini – jie apsaugo ne tik nuo nėštumo, bet ir lytiškai plintančių ligų.

Dauguma įsitikinę, kad šiomis priemonėmis turi rūpinti vaikinai. Tačiau, jei jaučiatės pasiruošusi ir norinti, žinote, kad gali nutikti taip, kad mylėsitės – nieko blogo nenutiks, jei ir mergina bus pasirūpinusi prezervatyvais. Geriau tegu jie saugiai guli rankinėje ir laukia progos. Toks scenarijus geresnis nei patirtas stresas supratus, kad neturite kaip saugotis.

Tačiau žymiai patogesnis apsipirkimas, po konsultacijos, kiekvienam yra internetinės parduotuvės tokios, kaip atsargus.lt. Čia aiškūs aprašymai ir gausus asortimentas leidžia diskretiškai apsirūpinti įvairiomis sekso prekėmis.

Nuoširdžiai pasikalbėkite su savo partneriu

Pokalbis su tuo, su kuriuo nusprendėte prarasti nekaltybę, gali būti išties naudingas. Tai suteiks galimybę ne tik geriau pažinti vienas kito požiūrį į lytinius santykius, partneris taip pat galės suprasti dėl ko nerimaujate bei padėti su tuo susitvarkyti. Kalbėti su būsimuoju partneriu šia tema gali būti išties nedrąsu, bet patikėkite – išdrįsti tikrai verta.

Pasidomėkite mergystės plėve

Prieš ir po pirmojo karto

Mergystės plėvė – ganėtinai plona membrana, dengianti merginų išorinę makšties dalį, su kuria gimsta praktiškai visos merginos. Pirmųjų lytinių santykių metu ši membrana pažeidžiama.

  • Dažniausiai merginos, kurios planuoja prarasti nekaltybę, nesusidurs su dideliais skausmais plyštant mergystės plėvei. Mergystės plėvė, bėgant laikui, ir taip ganėtinai sparčiai susidėvi. Šiam procesui įtaką daro prasidėjusios mėnesinės, įvairi fizinė veikla ir kt.
  • Nemalonūs pojūčiai, kuriuos jaučia mergina, kai mylisi pirmą kartą, dažniausiai susiję ne su mergystės plėvės plyšimu. Skausmą lemia tiesiog neįprasti pojūčiai, su kuriais mergina susiduria pirmą kartą. Todėl visų dirginimų, su kuriais susiduriama pirmojo lytinio akto metu, priskirti šios membranos plyšimui tikrai nevertėtų.

Pasidomėkite lytinio akto pozomis

Pasidomėti lytinio akto pozomis prieš pirmą kartą mylintis yra svarbu. Tai patartina ne dėl malonumo ar noro pasirodyti. Svarbiausia išmanymas, kokiu kampu vyriškas lytinis organas įsiskverbia į makštį. Šios žinios gali padėti išvengti skausmo.

Rasti informacijos apie skirtingas lytines pozas tikrai nesunku. Jos gausu specializuotose knygose ar internetiniuose puslapiuose.

Užsiimant seksu

  • Išsirinkite vietą, kurioje jausitės atsipalaidavę. Tokia vieta garantuos ne tik malonumą, gerus atsiminimus, bet gali padėti ir išvengti potencialaus skausmo. Žinoma, geriausiai tinkanti aplinka – privati erdvė. Pavyzdžiui, vieno iš partnerių namai. Rami nuotaika – didelis privalumas.
  • Neskubėkite. Nežiūrėkite į seksą kaip į sprintą. Lytiniuose santykiuose greitis nėra pats svarbiausias aspektas. Todėl neskubinkite nei įžanginės dalies, nei pačio lytinio akto. Taip iš kiekvienos detalės patirsite žymiai didesnį malonumą bei mielesnius prisiminimus.
  • Komunikuokite su savo partneriu, nebijokite bendrauti sekso metu. Tiesiog jei jaučiate, kad viskas vyksta per greitai arba partneris kažką daro ne taip, kaip jūs norėtumėte – pasakykite jam. Taip garantuosite sau ir partneriui ne tik maksimalaus malonumo pojūtį, bet ir įsitikinsite, kad vienas kitam rūpite.
  • Pasirūpinkite savo higiena po lytinio akto. Po visko nepamirškite nusiprausti. Taip pat, jei lytinio akto metu skausmo išvengti vis dėlto nepavyko – nesikankinkite. Padėti tokioje situacijoje gali įvairūs skausmui malšinti skirti vaistai ar paprasčiausia relaksacinė terapija.

Apibendrinant, pirmą kartą mylintis svarbiausia pasirūpinti apsauga ir pasitikėti savimi bei partneriu – užtikrintumas padės atsipalaiduoti ir patirti daugiau malonumo nei skausmo.

Dažniausiai kylantys klausimai
Ar jau laikas pirmajam kartui
Ar jau laikas pirmajam kartui?
Kaip atsipalaiduoti ir sumažinti skausmą pirmo karto metu
Kaip atsipalaiduoti ir sumažinti skausmą pirmojo karto metu
Kaip užsidėti prezervatyvą
Kaip užsidėti prezervatyvą
Pirmo karto istorijos, kurios gali sudominti
Komentarai

Jūsų el. paštas neviešinamas. Būtini laukeliai pažymėti - *

Galite naudoti HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

IšvalytiSiųsti