Pirmasis kartas merginoms dažnai siejasi su skausmu. Nesvarbu, ar tai jau patyrė pačios ar tiesiog girdėjo iš kitų, labiau patyrusių. Visos sako, kad skauda. Ką daryti, kad skaudėtų mažiau ir iš kur tas skausmas?

Kaip sumažinti skausmą pirmo karto metu

Skausmą, pirmojo sekso metu, merginos dažniausiai išsišaukia pačios. Šis pojūtis nėra tai, ką davė gamta, kad nubaustų už tai, kad pagaliau jaučiatės pasiruošusios ir galinčios mylėtis. Tai jūs baudžiate save, nes bijote nežinomybės ir naujų dalykų.

Bijoti naujos patirties yra natūralu. Ypač, kai ji susijusi su jūsų kūnu ir gilesniais – moraliniais ir emociniais – veiksniai. Kūnas šį nerimą jaučia, todėl raumenys įsitempia labiau nei įprastoje būsenoje. Toks raumenų sutraukimas sukelia skausmą, kuri patiriate, kai pirmą kartą mylitės.

Sueities metu, kai penis pamažu juda į makštį per įtrauktus raumenis, vyksta nemaloni trintis. Jausmas gali priminti, kai į tarp stipriai suspaustų delnų kažkas bando įterpti kokį nors svetimkūnį. Tačiau yra būdas išvengti šio nemalonaus jausmo – atsipalaiduoti ir priimti tai, kaip natūralų procesą.

Keletas patarimų, kaip atsipalaiduoti ir sumažint skausmą pirmojo karto metu:

  • Susikoncentruok ties lietimais, bučiniais ir glamonėmis. Tai padės ne tik atsipalaiduoti, bet pajausti didesnį susijaudinimą prieš sueitį.

Kaip sumažinti skausmą pirmojo karto metu

  • Atsipalaiduok ir neskubink įvykių (jei tai praeis greičiau, mažiau tikrai neskaudės. Gal net atvirkščiai. Duok sau laiko).
  • Pajutusi, kad turi vietų, kurias liečiant jautiesi saugiau, atsipalaidavusi ir labiau jaudiniesi – pasakyk jas savo partneriui.
  • Pasirūpinkite lubrikantu tuo atveju, jei bus mažai drėgmės. Susijaudinimo metu moteris išskiria natūralų lubrikantą – sudrėksta. Tačiau dėl nerimo tos drėgmės gali būti mažokai. Tai sueities metu kelia skausmus dėl nemalonios trinties.
  • Paeksperimentuokite įvairiomis pozicijomis. Žinoma, jei jums abiems tai pirmas kartas – gali būti sudėtinga. Tokiu atveju geriausia likti prie misionieriaus. Tačiau jei partneris yra labiau patyręs – pabandykite.

Žinoma, net naudojantis šiais patarimais gali skaudėti. Skausmas gali priklausyti ir nuo partnerio penio dydžio, dėl žaizdelių, kurias pasidarėte besiruošdamos savo pirmam kartui. Tačiau būkite tikros, kad su patirtimi ir laiku skausmas dings. Pradėjusios savimi pasitikėti ir jau pažinodamos savo kūną vis labiau atsipalaiduosite ir mėgausitės procesu nebegalvodamos apie skausmą.

Dažniausiai kylantys klausimai
Ar jau laikas pirmajam kartui
Ar jau laikas pirmajam kartui?
Prieš ir po pirmojo karto
Prieš ir po pirmojo karto
Kaip užsidėti prezervatyvą
Kaip užsidėti prezervatyvą
Pirmo karto istorijos, kurios gali sudominti
Komentarai

Jūsų el. paštas neviešinamas. Būtini laukeliai pažymėti - *

Galite naudoti HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

IšvalytiSiųsti