Ar tu jau esi pasirengęs ar pasirengusi pirmam kartui? Atsakyti į šį klausimą gali tik kiekvienas sau asmeniškai, bet pirma reikia pasvarstyti.

Ar jau laikas pirmam kartui

  • Pirmas rodiklis, žinoma, yra amžius. To daryti nereikia jei esi jauno amžiaus ir tiesiog norisi išbandyti kažką naujo ar tai, ką jau matei filmuose. Vidutinis amžius jaunuolių, kurie praranda . nekaltybę Lietuvoje, yra 17. Negalima teigti, kad tai pernelyg jaunas amžius, tačiau kita gausumu išsiskirianti amžiaus grupė yra 19 metų.

Ar jau laikas pirmam kartui

  • Pirmasis seksas yra tavo ir tik tavo sprendimas. Jokiais būdais jo niekas negali skatinti. Jei jauti spaudimą – ženklas, kad kažkas negerai.
  • Nėra taip, kad visi aplinkui mylisi. Dauguma, kurie pirmą kartą pasimyli 17 metų, kitą savo sueitį patiria po keletą metų.
  • Kūnas siunčia signalus. Jei pradedi jausti geismą, jauti, kaip į prisilietimus reaguoja kūnas – jis jau ruošiasi pirmajai patirčiai mylintis.
  • Kūnas seksui gali pasiruošti anksčiau nei tavo sąmonė ir jausmai. Todėl geriau klausyti jų, nei po to gailėtis.
  • Baimė, galvojant apie pirmąjį kartą, yra natūrali. Bet jei su artimu žmogumi jautiesi saugiai ir užtikrintai, kūnas reaguoja į jo ar jos prisilietimus – galbūt jau laikas žengti rimtą žingsnį.

Ar jau laikas seksui

  • Poroje svarbu pasitikėjimas. Jei abu pasitikite vienas kitu, esate tikri dėl palaikymo – radote tą žmogų.
  • Negalima į lytinius santykius pulti vien todėl, kad norisi. Pirmas kartas visada išliks atmintyje. Geriau tai padaryti su žmogumi, kuriuo pasitikite ir prie kurio jaučiatės saugiai.
  • Jei abu suvokiate, kad apsauga yra svarbi ir nesiruošiate rizikuoti mylėtis be prezervatyvo – tai rodo brandą ir pasiruošimą lytiniams santykiams.
Dažniausiai kylantys klausimai
Kaip atsipalaiduoti pirmojo karto metu
Kaip atsipalaiduoti ir sumažinti skausmą pirmojo karto metu
Kaip užsidėti prezervatyvą
Kaip užsidėti prezervatyvą
Prieš ir po pirmojo karto
Prieš ir po pirmojo karto
Pirmo karto istorijos, kurios gali sudominti
Komentarai

Jūsų el. paštas neviešinamas. Būtini laukeliai pažymėti - *

Galite naudoti HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

IšvalytiSiųsti