Dėmesio – Užsakymus pradedame vykdyti tik tada, kai gauname Jūsų apmokėjimą! Apmokėti už prekes Atsargus.lt elektroninėje parduotuvėje galite:

Banko pavedimas

Šis mokėjimo būdas – užsakymo mokamos sumos pervedimas naudojantis el. bankininkyste arba tiesiogiai nuėjus į banką. Patvirtinę užsakymą gausite el. laišką kuriame bus nurodyti lėšų gavėjo rekvizitai. Apmokėkite ir laukite patvirtinimo laiško, kuriame informuosime kad gavome jūsų pavedimą ir pradedame vykdyti užsakymą.

Užsakymą galima apmokėti į Swedbank banko sąskaitą. Mokėjimo paskirties laukelyje būtinai nurodykite užsakymo numerį. Iš to paties banko padaryti pavedimai gaunami per 15 minučių todėl prekes galime išsiųsti iš karto. Mokant iš SEB, Luminor, Šiaulių ar kito banko pavedimas gali užtrukti nuo keletos valandų iki pusdienio todėl prekių negalėsime išsiųsti iš karto, tai padarysime kitą darbo dieną.

Visais atvejais informaciją apie užsakymo vykdymo eigą, siuntos numerį gausite el.paštu. Kilus neaiškumams ar sunkumams atsiimant siuntinį, nedelsiant mums parašykite info@atsargus.lt arba skambinkite tel. 8600 41234